W jaki sposób podreperować domowy budżet szybko i bezpiecznie?

Nie ma chyba osoby, której nie przydałby się dodatkowy zastrzyk gotówki wakacyjną porą. To bowiem okres urlopowych wyjazdów w Polsce i za granicą, to moment, w którym mamy zdecydowanie więcej czasu niż kiedykolwiek na chadzanie do restauracji, wesołego miasteczka czy też inne typowo letnie przyjemności. Jeśli zatem chcielibyśmy mieć na ten cel dodatkowe środki, idealną opcją będzie wzięcie pozabankowej pożyczki długoterminowej. Firmy, które udzielają tego typu wsparcia finansowego, potrafią przygotować dla swoich klientów naprawdę dogodne warunki!

Wysoka przyznawalność i raty rozłożone na długi czas!

Niezwykle ważną kwestią jest też niewiele formalności, z jakimi się w przypadku tych pożyczek spotykamy. Trzeba jedynie podać numer telefonu, adres mailowy i numer PESEL oraz numer dowodu osobistego. W przypadku większych pożyczek istnieje niekiedy konieczność przesłania zaświadczenia o dochodach, jednak często pożyczkodawcy tego nie wymagają.

Ci, którzy cenią wygodę, doceniają fakt, iż w tym przypadku pieniądze pożyczyć można bez wychodzenia z domu. Bywa, że środki po pozytywnie rozpatrzonym wniosku ma się na koncie już po godzinie, czasem czas jest jeszcze krótszy i wynosi tylko 15 minut. A co z kwotami, jakie oferowane są przez firmy udzielające pożyczek pozabankowych długoterminowych? Wynoszą one od 200 do 25 000 złotych. Każdy wydaje owe środki dokładnie tak, jak ma na to ochotę. Jedni fundują całej rodzinie wakacyjny wypoczynek, inni natomiast postanawiają wyremontować dom, zakupić dobrej jakości sprzęt muzyczny czy też sportowy. Ile głów, tyle opinii, chciałoby się powiedzieć.

W jaki sposób wybrać najlepszą ofertę firmy udzielającej pożyczek pozabankowych długoterminowych?

Warto porównać to, co oferują poszczególne firmy oferujące tego typu pożyczki – a przyznać trzeba, że jest ich niemało. Jakie kryteria brać pod uwagę? Dobra pożyczka pozabankowa długoterminowa – get-money.pl to taka, w której czas spłaty został maksymalnie wydłużony. Czasami jest to 36 miesięcy, niekiedy zdarza się, że nawet 48 miesięcy. Warto zwrócić uwagę również na Rzeczywista Roczną Stopę Oprocentowania (czyli innymi słowy RRSO), nie bez znaczenia jest stopa oprocentowania w skali roku, stopa odsetek i to, jaką opłatę prowizyjną pobiera dana firma. Prócz tego czas obowiązywania umowy oraz wysokość raty miesięcznej i całkowita kwota do spłaty są wyznacznikami, o których zapominać nie można. Najlepiej zatem zastosować porównywarkę ofert zawierającą najważniejsze informacje na temat każdej z nich, dzięki temu można szybko znaleźć najlepszą z opcji!