Transport to nasza specjalność!

Jeśli pragniesz przetransportować dużą ilość kontenerów jednocześnie, sprzęty i urządzenia, materiały budowlane znajdujące się na paletach, reklamy, bilbordy, agregaty prądotwórcze czy też szalunki lub rusztowania, polecamy się Twojej uwadze. A może potrzebujesz montażu i konserwacji kontenerów, ekranów akustycznych albo profesjonalnej obsługi imprez masowych pod kątem transportu? W tym także jesteśmy w stanie Ci pomóc!

Nasza firma działa głównie na terenie Warszawy i okolic, choć nie tylko. Już od początku funkcjonowania było dla nas jasne, że zadowolenie klienta i jego pełna satysfakcja z wykonanego przez nas zadania to priorytet. Dlatego też wiemy, iż jeśli chodzi o transport hds, pod żadnym pozorem nie można pozwolić sobie na błędy czy zaniedbania, bo to szalenie wymagająca branża, w której należy bezapelacyjnie zachować wszelkie standardy bezpieczeństwa oraz higieny pracy, jednocześnie będąc maksymalnie zaangażowanym i skupionym na zadaniu.


Bardzo cieszymy się z tego, iż zaufało nam już tak wielu Polaków, a grono zadowolonych klientów firmy www.trans-raczek.pl z miesiąca na miesiąc się powiększa. To bowiem pozwala nam stawać się jeszcze lepszymi, inwestować w sprzęt i jeszcze bardziej polepszać kwalifikacje naszych pracowników. Dla nas nie ma zleceń niemożliwych – są co najwyżej takie, którym musimy poświęcić więcej czasu i uwagi. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się naszą szalenie bogatą i zróżnicowaną ofertą, stuprocentowa satysfakcja gwarantowana!