Paznokcie jak z bajki dla każdej z nas!

Zadbane dłonie oraz paznokcie stanowią wizytówkę każdej kobiety – co do tego zapewne nikt nie ma wątpliwości. Dlatego staramy się, by wyglądały one zdrowo i atrakcyjnie każdego dnia!

Nie wszyscy zapewne zdają sobie sprawę z faktu, iż istnieje coś takiego, co nazwać można by było paznokciową modą. Jeśli bowiem chodzi o manicure czy pedicure, mamy do czynienia z różnego typu trendami zmieniającymi się co pewien czas. Dziś bardzo wiele kobiet odchodzi od klasycznego rozwiązania, czyli pokrywania lakierem własnej płytki po wykonaniu zabiegów pielęgnacyjnych. Dlaczego tak się dzieje? Lakier nierzadko już po dwóch dniach odpryskuje, jest nietrwały, a wówczas manicure przestaje wyglądać ciekawie.

paz7
Na szczęście istnieje manicure hybrydowy! Kobiety pokochały go całym sercem! Teraz paznokcie mogą wyglądać naprawdę wyjątkowo! Ponadto ów efekt utrzymuje się przez bardzo długi czas, wpływ działania specjalnych lamp jest w tym przypadku absolutnie nieoceniony. Obecnie stylistki prześcigają się w wymyślaniu i tworzeniu różnego typu wspaniałych, misternych wzorków. Możliwości jest tutaj bardzo wiele, zatem każda z nas może wybrać sobie to, co podoba jej się najbardziej. Czy będzie to piękny i delikatny efekt syrenki? A może ultra modne w tym sezonie ombre? Wiele Pań decyduje się też na efekt chromu lub szmaragdu albo lustra – przyznać trzeba, iż niekiedy efekty pracy stylistek są naprawdę zdumiewające!

Nie sposób nie docenić także faktu, iż efekt utrzymuje się przez bardzo długi czas – warto jednak przyjść do salonu wówczas, gdy naturalna płytka urośnie na tyle, że trzeba będzie pomalować paznokcie ponownie.