Oprogramowania, aplikacje, systemy – zapraszamy!

Na polskim rynku istnieje wiele firm zajmujących się tworzeniem systemów informatycznych, aplikacji internetowych czy oprogramowania dedykowanego. Niektóre mają spore doświadczenie w branży, inne, mówiąc potocznie, dopiero na tym rynku raczkują. Niestety dość często dzieje się tak, że gdy firma proponuje niską cenę, jakość jej produktów jest, delikatnie mówiąc, średnia. Gdy mamy do czynienia z świetnym produktem, trzeba zapłacić dużo. Czy jednak zawsze musi tak być?

Zdecydowanie nie i nasza firma jest tego najlepszym przykładem. Nasz zgrany team profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży wypracował rozwiązanie idealne dla każdego z Klientów, albowiem najwyższa jakość produktów i usług idzie u nas w parze z bardzo przystępnymi cenami. Brzmi cudownie, prawda? W pełni się z tym zgadzamy!

sys2
Pragniemy przybliżyć nieco model naszej pracy. Dzieli się on na kilka etapów, nigdy żadnego z nich nie pomijamy, gdyż właśnie takie działanie jest gwarancją sukcesu. Pierwszym z nich jest spotkanie z Klientem – każdego bowiem traktujemy indywidualnie i każdemu staramy się zaoferować jak najlepsze rozwiązania mające realny wpływ na usprawnienie procesów biznesowych. Następnie musimy opracować harmonogram prac, aby jak najszybciej pojawiły się ich pierwsze realne efekty. Trzeci etap to implementacja wybranych zagadnień. Kolejny to już prezentacja działającej aplikacji, następnie przychodzi czas na jej wdrożenie. Potem pozostaje już tylko zadowolenie Klienta z efektów naszej pracy. Zapraszamy po więcej szczegółów na www.onitum.pl ! to gwarancja satysfakcji!