Niech Twój kot bawi się bezpiecznie!

Wielbiciele kotów z pewnością zdają sobie sprawę z faktu, iż ich ukochane czworonogi prócz miłości, opieki, smacznego jedzenia oraz picia powinny mieć zapewnione także bezpieczeństwo. Jednak problem zaczyna się wtedy, gdy mieszkamy na wysokim piętrze.

Koty uwielbiają przechadzać się po balkonach, parapetach okiennych czy tarasach. Ich właściciele w tym czasie drżą o bezpieczeństwo swoich pupili. Wszak miejsca owe nie są z reguły odpowiednio przygotowane do tego typu aktywności. Jednak jest znakomite rozwiązanie – siatki dla kotów. Są one bardzo proste w montażu, lekkie i komfortowe. Gdy tylko pojawią się na balkonowej balustradzie, koty (oraz niewielkie psy) będą mogły bawić się na tej przestrzeni bezpiecznie. My zaś zyskamy pewność, że nie zdarzy im się przypadkowe wypadnięcie, które przecież mogłoby skończyć się tragicznie.

kot3
Siatka dla kota
to produkt bardzo wytrzymały i solidnie wykonany. Zwierzę nie jest w stanie go przegryźć ani zniszczyć. Kupimy je raz, a będą służyły przez długie lata. Siatki dla kota mają jednak także inne istotne zalety – dostępne są w wielu interesujących wersjach kolorystycznych, więc z pewnością każdy znajdzie egzemplarz odpowiedni dla siebie. Przy standardowych rozmiarach balkonu sprawdzi się wersja gotowa, we wszystkich innych przypadkach polecamy, by zdecydować się na siatkę robioną na wymiar. Zyskają Państwo sto procent pewności, że zwierzak będzie mógł bezpiecznie spędzać czas na balkonie – siatki mają na tyle małe oczka, że nie ma możliwości, by kot wypadł na zewnątrz!