Najpiękniejszy pensjonat w Polsce!

Po całym roku wytężonej pracy pragniemy odpocząć, zrelaksować się i naładować akumulatory. Dlatego właśnie pragniemy wyjechać w miejsce wyjątkowe, z jednej strony oferujące nam spokój, z drugiej zaś rozliczne atrakcje. Dokąd zatem się uda

Nie ma lepszego rozwiązania niż Rymanów Zdrój noclegi! Przepiękny pensjonat położony jest w jednym z najpiękniejszych zakątków naszego kraju. Tutejsza przyroda naprawdę zachwyca, zaś swoisty mikroklimat pozwala uzyskać upragnioną równowagę ciała i ducha.

Oferta obiektu pełna jest niezwykłości! Goście mogą skorzystać z bogatej oferty masaży (między innymi masażu gorącymi kamieniami, olejkami aromatycznymi czy żelem silikonowym). Do dyspozycji jest także przepiękny kryty basen oraz jaccuzi – tutaj naprawdę można odpocząć i nabrać sił!

pen2
Nie sposób nie wspomnieć także o znakomitych zabiegach SPA. Malinowy zabieg detoksykująco – wyszczuplający i antycellulitowy, sauna parowa, sauna na podczerwień czy kąpiel perełkowa z kolonoterapią i aromaterapią to tylko niektóre z propozycji. Rymanów Zdrój nocleg to gwarancja pięknych, komfortowo wyposażonych pokoi, w których każdy poczuje się jak w domu!

Noclegi w Rymanowie Zdroju to znakomity sposób na spędzenie urlopu czy weekendu z rodziną. Wiele par wybiera to miejsce jako kierunek swych romantycznych podróży. Wyjazd z przyjaciółką czy wczasy z rowerem to także bardzo dobre propozycje oferowane przez ów niezwykły obiekt.

Szef kuchni przygotuje dla każdego pyszne, tradycyjne dania, barmani zaś przyrządzą bajecznie kolorowe drinki. A wszystko to w pięknych okolicznościach podkarpackiej przyrody. Zapraszamy!