Najlepsza firma transportu specjalistycznego!

Transport przedmiotów wielkogabarytowych to zadanie wymagające ogromnej precyzji, zaangażowania i dokładności. My jednak radzimy sobie z tym bez najmniejszych problemów, dlatego staliśmy się niekwestionowanymi liderami w branży.

Zatrudniamy bowiem jedynie najlepszych specjalistów z długoletnim doświadczeniem, ogromną wiedzą i umiejętnościami praktycznymi.

Czym się zajmujemy? Z powodzeniem transportujemy różnego typu kontenery (morskie, socjalne, magazynowe), maszyny i urządzenia (jak choćby obrabiarki, tokarki, wtryskarki czy wagi samochodowe). Przenosimy także inne duże przedmioty – baraki, materiały budowlane na paletach, szalunki oraz rusztowania, stacje transformatorowe i agregaty prądotwórcze. Wspaniale radzimy sobie również z transportem oraz montażem reklam czy billboardów. Na terenie Warszawy oraz innych miast w Polsce Hdswarszawa realizuje także wszelkie zadania związane z kompleksowym przemieszczaniem zapleczy biurowych i sanitarnych, które składają się z systemów kontenerowych.

transport hds
Nasze doświadczenie i zaangażowanie zadecydowały o tym, iż jesteśmy najlepsi w branży. Gdy interesuje Państwa wynajem hds, warto postawić na prawdziwych profesjonalistów, wykonujących swoją pracę rzetelnie, z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa.

Warto zaznaczyć także, iż do dyspozycji mamy najlepszy sprzęt wiodących marek – bardzo pomaga nam on w wykonywaniu codziennych obowiązków. Znakomite, bezawaryjne samochody, podnośniki koszowe czy dłużyce – są u nas! Serdecznie zapraszamy Państwa do współpracy!