Kiedy warto zdecydować się na zakup pieczątki okrągłej?

Ciekawą alternatywą dla tradycyjnych, prostokątnych pieczątek jest ich wersja okrągła. Kiedy warto zdecydować się na ich wyrobienie?

 Pieczątki okrągłe dają bardzo ciekawe możliwości graficzne. Głównym elementem jest ich centralna część, gdzie znaleźć mogą się zarówno najważniejsze informacje na temat firmy — jej nazwa, adres czy telefon kontaktowy, jak i różnego rodzaju motywy graficzne. Treść zawrzeć można tutaj również na obwodzie pieczątki, wokół środkowego motywu.

Okrągłe pieczątki wykorzystać można na wiele różnych sposobów. Na ich zakup zdecydować mogą się między innymi właściciele firm o dwuczłonowej nazwie. To także dobre rozwiązanie dla przedsiębiorstw o długiej nazwie i ciekawym logo. Pieczątka okrągła doskonale sprawdzać będzie się również do odbijania punktów na kartach lojalnościowych oferowanych na przykład przez kawiarnie.

Aby dodatkowo urozmaicić wygląd takiej pieczątki, wykorzystać można w niej ciekawą czcionką lub tusz w wyrazistym kolorze.

 Pieczątka online oferowana jest między innymi na stronie E-Pieczątki24.pl. Produkowane są one z zastosowaniem technologii flashowej, która gwarantuje doskonałą jakość odbicia wzoru oraz wygodne, bezobsługowe pieczętowanie przez bardzo długi czas. Gdy tusz w takiej pieczątce skończy się, można go z łatwością dolać. Chcąc urozmaicić jej wygląd, umieścić można na niej logo, zdjęcie czy grafikę. To doskonały sposób na wyróżnienie się z tłumu. W ofercie wspomnianej firmy znaleźć można również pieczątki o innych kształtach: owalne czy kwadratowe.