Airport Taxi Gdańsk — bezpieczne i komfortowe przewozy

Zalet podróżowania taksówkami jest całe mnóstwo. Zaliczyć można do nich między innymi wysoki komfort przejazdu oraz gwarancję bezpiecznego dotarcia do miejsca docelowego na czas. Chcąc w wygodny sposób poruszać się po Trójmieście, warto nieco bliżej zapoznać się z usługami świadczonymi przez naszą firmę Airport Taxi Gdańsk.

Wszystkie niezbędne informacje na nasz temat znaleźć można na stronie internetowej: htwww.gdanskairporttaxi.pl. Na rodzimym rynku działamy od ponad 10 lat. W tym czasie udało nam się zdobyć niemałe grono stałych klientów, którzy podczas ponownych wizyt w Gdańsku decydują się na podróżowanie razem z nami.

Airport Taxi Gdańsk oferuje przejazdy luksusowymi samochodami marki Mercedes. Nasi kierowcy to osoby kulturalne, dyskretne oraz punktualne, które zawsze prezentują się nienagannie. Co więcej, biegle posługują się oni co najmniej 1 językiem obcym, co sprawia, że z naszych usług chętnie korzystają zagraniczni turyści.

Airport Taxi Gdańsk to nie tylko przejazdy na trasie lotnisko w Gdańsku — centrum miasta, Sopot czy Gdynia. Zakres naszych działań jest znacznie szerszy. Świadczymy usługi zarówno dla osób indywidualnych, jak i grup zorganizowanych. Dysponujemy flotą busów, mikrobusów oraz autokarów. Oferujemy również ciekawe wycieczki po Trójmieście. Nasi klienci wyjątkowo dobrze wspominają rejsy po Zatoce Gdańskiej, zwiedzanie Gdańska i Sopotu, wizytę na strzelnicy oraz rozgrywki na polu golfowym w Posłowie.