A Ty, jakich podłóg poszukujesz?

Wraz z nadejściem wiosny wielu Polaków rozpoczęło swoje wycieczki do sklepów z wyposażeniem wnętrz. Jedni pragną wyremontować łazienkę, drudzy zaś – kuchnię, jeszcze inni marzą o tym, by ich przedpokój zyskał nową jakość. Warto jednak zdawać sobie sprawę z tego, że wcale nie trzeba przeprowadzać generalnego remontu, by wnętrze prezentowało się ciekawie i stylowo. Wystarczy postawić na nowe podłogi!

Wiele osób zastanawia się z pewnością, którego z producentów lub dystrybutorów wybrać, gdy konkurencja na rynku jest dziś tak duża. Cóż…nie wszystkie dostępne dziś panele reprezentują naprawdę wysoką jakość wykonania, lecz Parador panele to prawdziwa kwintesencja piękna i walorów praktycznych. Ich projektanci zadbali o każdy detal, by nawet po wielu latach użytkowania prezentowały się jak w dniu zakupu. Klienci doceniają również niezwykle bogatą ofertę. Idealne dla siebie egzemplarze znajdą bowiem zarówno miłośnicy minimalizmu, jak i stylu rustykalnego. Przygotowano także coś specjalnego dla fanów vintage oraz klimatów kolonialnych.


Czym jeszcze wyróżnia się na tle konkurencji Parador sklep? W jego przypadku projektanci czerpią inspiracje zewsząd, dlatego właśnie stworzone przez nich egzemplarze charakteryzują się niebanalną kolorystyką, ciekawym designem, oryginalnymi printami.

I Ty znajdź już dziś wymarzony przez siebie model – szybko przekonasz się, że dzięki produktom od Parador Twój dom stanie się oazą piękna i wyjątkowości, wszak w stu procentach jest tego wart!