A może Malediwy?

Polacy coraz częściej obierają w czasie urlopów dalekie kierunki. Uwielbiamy bowiem egzotykę, poznawanie nowych miejsc, zabytków, kultury oraz kuchni. Gdzie zatem pojechać, aby spełniły się nasze wszystkie urlopowe marzenia?

Naszym zdaniem najlepszym w tym przypadku rozwiązaniem będą Malediwy. Dlaczego? To bowiem kraj wyjątkowy, wszak ponad tysiąc wysp rozrzuconych na oceanie naprawdę robi na Europejczykach oszałamiające wprost wrażenie. Kuchnia owego rejonu to wspaniałe połączenie tradycji arabskich, indyjskich i afrykańskich. Jest więc okazja spróbowania dan wyjątkowych –zarówno mięsnych, jak i wegetariańskich. Prócz tego soczyste owoce i orzeźwiające napoje – to naprawdę kulinarny raj!

malediwy2
Nasze biuro podróży indywidualnie podchodzi do każdego z Klientów – bierzemy pod uwagę indywidualne preferencje, potrzeby oraz możliwości finansowe. Dla fanów relaksu najlepszym wyjściem będzie beztroskie wylegiwanie się na piasku z drinkiem w dłoni. Fani czynnego wypoczynku wybiorą zaś zwiedzanie okolicy, wycieczki, uprawiania sportów oraz poznawanie lokalnych tradycji i zwyczajów. Każdy może spędzić wczasy na Malediwach dokładnie tak, jak sobie to wymarzył.

Pogoda w naszym kraju w sezonie letnim bywa niepewna – może się okazać, że zamiast morskich kąpieli czekać nas będzie raczej spacerowanie w przeciwdeszczowych kurtkach. Wakacje na Malediwach to zupełnie co innego – gwarancja cudownego słońca, umiarkowanie wysokich temperatur i odpowiedniej wilgotności powietrza! Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!